Röplabda szakosztály,  Röplabda U17

Egy győzelem egy vereség a bajnokság középszakaszában!

Vasárnap U17-es fiú csapatunk a II. osztályú bajnokság középszakaszának első tornáján szerepelt Budapesten. A tornán előbb a MALÉV SC-vel mérkőztek meg és nyertek 3:0 arányban. Majd a torna utolsó mérkőzésén a Lőrinc 2000 SE együttesétől 3:1 arányú vereséget szenvedtek Bacsó István tanítványai.

Bacsó István vezetőedző értékelése a mérkőzésekről:

Malév SC – MEAFC-Miskolc  0:3

,,Az első szettben minden úgy alakult, ahogy szerettük volna. Utána szoros csatában nyertük meg a mérkőzést! Gratulálok a csapatnak! Szépen kezdtük a középszakaszt!”

MEAFC-Miskolc – Lőrinc 2000 SE  1:3

,,Az első két szettben csak a felszerelést vittük a pályára. Nem hittünk a győzelemben. A harmadik felvonást megnyertük. A 4. végére elfáradtunk. Legközelebb el kell hinnünk, hogy van keresni valónk.”

MEAFC-Miskolc U17: Fábián, Kristóf, Gál Bence, Lukács Bence, Bálint Kristóf, Mitruska Márton, Hornyák Balázs, Kormos Huba, Juhász Máté, Kis Gergő Zalán, Bártfai Ákos, Jáborcsik Örs, Repei Ákos

U17-es csapatunknak  a bajnokság soron következő tornája február 6-án kerül majd megrendezésre Dunaújvárosban.