Tanulunk és fejlődünk tovább

MEAFC RÓNAI – MEAFC Kossuth/B U11 45-14 (9-4,12+6-0+6,14-0,4-4)

MEAFC RÓNAI: Németh (9), Iván (9), Hancsák (7), Vass (7), Abdull-Kareem (6), Rudolf (3), Kenéz (3), Kiss (1), Semsey, Tóth, Flynn Chase, Csizmár. Edző: Kozák Márton

MEAFC Kossuth/B U11: Kömlei (5), Csehovics (4), Sápi B. (1), Hegedüs (1), Sápi M. (1), Veres (1), Csécsi (1), Mészáros, Bodnár, Orosz. Edző: Csák Bence

MEAFC Kossuth/B U11 – SALGÓTARJÁNI KI VADMACSKÁK  38-42 (4-16,14+3-4+6,7-6,10-10)

MEAFC Kossuth/B U11: Kömli (16), Csehovics (7), Veres (6), Mészáros (4), Hegedüs (2), Bodnár (2), Sápi M. (1), Sápi B., Orosz, Csécsi. Edző: Csák Bence

SALGÓTARJÁNI KI VADMACSKÁK: Szarvas (22), Lilinger (11), Tresó (5), Szabó (1), Klagyivik (1), Ullmann (1), Rácz (1), Al-Maktari, Salgó. Edző: Szarvas József

Csák Bence, vezetőedző: Teljesen érezhető volt a csapaton, hogy nincsenek ott fejbe az első meccsen, a félidőre eldőlt a mérkőzés. Sajnos nagyon sok hibával pontatlanul játszottunk és ami mindig vissza köszön a rengeteg kihagyott ziccer. Gratulálok a kollégámnak jó munkát végzett a rendezettebb csapat nyert. A második meccs elején ugyanez látszódott a csapaton, nagy hátrányba kerültünk eléggé hamar. Aztán valahogy végre megérkeztünk a meccsbe és szépen fokozatosan dolgoztuk le a hátrányt. Az utolsó negyedre sikerült megfordítani a meccset, de ez rengeteg energiába került a srácoknak. Az utolsó percben sajnos nem tudtuk már úgy kihasználni a lehetőségeinket ahogy az előtt és nem sikerült a bravúr győzelem. Ebből tanulunk fejlődünk, nincs megállás! HAJRÁ MEAFC!