Szinte hibátlan első félidő győzelmet ért

FÉRFI NB I. B ZÖLD CSOPORT PLAYOFF, HELYSZÍN: MISKOLC EGYETEMI CSARNOK

JÁTÉKVEZETŐK ÉS MKOSZ ELLENŐR: DOMÁN ISTVÁN, GAÁL NORBERT, MARTON PÉTER (DR. GINCSAI JÁNOS PÉTER)

MEAFC-MISKOLC – SZE GYŐRI KC 95-82 (28-13, 29-7, 20-25, 18-37)

MEAFC: Kozák (16), Ragályi (20/9), Puszta (20/6), Cseh (2), Tóth (6), Csere: Csák (5), Lajsz (10), Pintér(6), Orliczki (7/3), Lippai (3), Sándor, Edző: Váczi Péter, Béres Dávid

SZE GYŐRI KC: Kámán B. (15), Geiger (24/12) Kámán K. (1), Berneczei (15), Bakon (9/9) Csere: Gosztola (5), Friedl (13/6), Lógár, Veingartner, Varga, Edző: Kertész Dániel

Váczi Péter, edző: Parádés, szinte hibátlan első félidőt hoztunk. Próbáltuk a másodikra is fent tartani a tüzet. Azonban főleg az utolsó negyedre a nagy előnyünk birtokában belealudtunk a meccsbe, így ellenfelünk tudott kozmetikázni az eredményen. 1-0 ide. Győrbe is győzni megyünk!