Továbbra sem megy a rájátszásban!

Férfi NBI-es röplabda csapatunk húsvét hétvégén szombaton Dorogon lépett pályára a Dág csapata előtt a felsőházi rájátszás soron következő fordulójában.

Bagó László együttese a győzelem reményében utazott el, de sajnos továbbra sem sikerült megszerezni az első győzelmet a rájátszásban. Igaz szoros szettek alakultak ki, de csak egy szett győzelemre volt ereje Berkeséknek így 3:1 arányú hazai győzelem született.

Bagó László vezetőedző értékelése a mérkőzés után: ,, Csak játszogattunk az igazi küzdelem helyett. Felszabadult örömjátékot reméltem a rájátszásban, de ebből eddig semmit nem láttam. A következő meccsre nagyot kell javulnunk…”

NBI Liga 1-4. helyért

Dág KSE – MEAFC-Miskolc  3:1

MEAFC-Miskolc: Kovács, Berkes, Kozsla, Csizmadia, Lipatov, Menchuk

Csere: Karóczi (liberó), Kapusi, Simkó,

A rájátszás soron következő mérkőzésén hazai környezetben fogadjuk a MÁV Előre SC-Foxconn csapatát. A bajnokság listavezetője ellen minden szurkolóra szükség lesz így várunk benneteket.

A belépés díjtalan a mérkőzést terveink szerint online is követhető lesz.