Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U12

Egyre jobbak, de még nem elég eredményesek

A MEAFC Kossuth U12-es fiú kosárlabda csapata az elmúlt hétvégén két mérkőzést is játszott. A csapatszellem egyre jobb, de sokat kell még tenni az eredményes játékért.

MEAFC Kossuth U12– Beszterce KK Salgótarján 28-41 (5-16, 3+0-8+1, 2-10, 18-6)

MEAFC Kossuth U12: Csehovics (10), Mészáros (7), Szendrey (4), Süveges (4), Kömlei (3), Hegedűs, Albert, Tóth, Veres, Bakó, Soltész, Veczán. Edző: Fuhrmann Géza.

Salgótarján: Lieszkovszky (18), Valet (12), Szabó (8), Pilinyi (2), Zagyi (1), Nagy, Sárközi, Horváth, Gyarmati. Edző: Molnár Ferenc

MEAFC Kossuth U12- Fürge Gyík DSE Sátoraljaújhely 47-48 (13-6, 6+4-13+2, 14-10, 10-17)

MEAFC Kossuth U12: Szendrey (17), Veczán (7), Csehovics (7), Mészáros (5), Süveges (4), Bakó (2), Hegedűs (2), Tóth (2), Albert, Veres, Kömlei, Soltész. Edző: Fuhrmann Géza

Sátoraljaújhely: Barna (19), Balogh (10), Lukán (7), Schubert (7), Matisz (5), Szabó, Szutorcsik, Százvai, Lőrincz, Budai. Edző: Halász Tibor

Fuhrmann Géza: – Az első mérkőzésen az első félidőben még csak szoktuk a nagy pályát, de a másodikban, amit megnyertünk, már egész jól játszottunk, a végén azonban alulmaradtunk. A második meccsen, az utolsó negyedre fejben elfáradtunk, ezért kaptunk ki nagyon-nagy csatában. A küzdés megint dicséretes volt. Tudjuk, hogy melyik technikai elemeket kell még sokat kell gyakorolnunk az eredményes játék érdekében. Sok munka vár még ránk, de a fiúk küzdeni akarása biztató a jövőre nézve. Köszönjük a szülők szurkolását! Hajrá MEAFC!