Egyéb Hírek,  Röplabda szakosztály,  Röplabda U20

Szoros mérkőzésen maradtunk alul!

Fiú U20-as másodosztályú röplabdacsapatunk szombaton az E/4-es kollégium tornatermében fogadta a Kistext csapatát. A mérkőzés igazi hullámvasút volt amelynek a végén a fővárosi csapat nyert 3:2 arányban.

Varga László vezetőedző értékelése a mérkőzés után: ,, Az első két szettben mélyen a tudásunk alatt teljesítettünk. Az egyszerű alapjátékunk mellett sajnos a viselkedési stílusunkkal is hatalmas problémák voltak. A harmadik szettől viszont már fegyelmezettebben sikerült játszanunk. Ha a kitűzött céljainkat el szeretnénk érni akkor nem engedhetünk meg magunknak több hibát, sem játékban, sem viselkedésben! Bízom a fiúkban, de ehhez mindenkinek fegyelmezettnek kell lennie és alázatosan végezni a feladatát és munkáját!”

U20 II.osztály Középszakasz

MEAFC-Miskolc – Kistext SE  2:3

MEAFC-Miskolc: Faragó, Vad, Rácz, Szabó, Gombkötő, Tordai

Csere: Halmai (liberó), Sztupjár, Pejkó, Tamás, Gál, Tóth, Bendik, Juhász

A bajnokság soron következő tornája ismét hazai környezetben lesz az egyetemi körcsarnokban január 14-én. Ezen a tornán Gyöngyös illetve a Malév SC lesznek az ellenfelek.