Röplabda szakosztály,  Röplabda U13

Két vereség hazai pályán!

U13-as első osztályú fiú röplabda csapatunk szombaton hazai pályán szerepelt a bajnokság középszakaszának következő fordulójában. Bártfai Krisztián csapata a a PSE Zöld és a DSE cspataival küzdöttek meg. Csapatunknak ezen a napon nem sikerült mérkőzést nyerni, mindkét találkozót 3:0 arányban veszítették el.

Bártfai Krisztián vezetőedző értékelése a mérkőzésekről:

MEAFC-Felsőzsolca – PSE Zöld  0:3

,,Az első és harmadik szettben szépen elkezdtek dolgozni a fiúk, de a győzelem még várat magára. Gratulálok a Pénzügyőr csapatának.”

MEAFC-Felsőzsolca – DSE  0:3

,,Többet vártam a fiúktól, de ők is maguktól. Egyszerűen aludtak a pályán. Gratulálok a DSE csapatának.”

MEAFC-Felsőzsolca: Buzsik Balázs László, Drucskó Bálint, Bíró Bálint, Regős Zétény, Dubabér Ákos Máté, Urbán Zétény, Kiss Balázs, Grebely Gergő, Bíró Bence, Linder Milán, Veres Boldizsár, Kállai Tamás

A bajnokság február 18-án folytatódik Budapesten ahol a MFFC-NLG és Fino Kaposvár ,A’ lesznek az ellenfelek.