Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U12

Egy sima vereség, egy sima győzelem

Két mérkőzést játszott a napokban a MEAFC-Kossuth U12-es fiú kosárlabda csapata, mely 50 százalékos eredményt könyvelhetett el, vagyis egy meccset nyertek, egyet pedig vesztettek.

MEAFC-Kossuth U12– Fürge Gyíkok DSE-Sátoraljaújhely 33-65 (6-17-4+5, 16+2, 7-18, 11-12)

MEAFC-Kossuth U12: Csehovics (12), Áron (4), Kömlei (4), Horváth (3), Süveges (3), Pető (3), Veczán (2), Vígh (1), Veres (1), Albert, Tóth, Mészáros. Edző: Fuhrmann Géza

Sátoraljaújhely: Balogh (26), Schubert (12), Lukán (9), Barna (8), Lőrincz (6), Szabó (2), Csontos, Szávai, Szutorcsik. Edző: Halász Tibor

MEAFC-Kossuth U12- Salgótarjani KI (L) 64-6 (12-0, 10+4-0+6, 14-0, 24-0)

MEAFC-Kossuth U12: Vígh (18), Süveges (14), Mészáros (6), Tóth (4), Csehovics (4), Veres (4), Áron (3), Veczán (3), Horváth (2), Albert (1), Pető. Edző: Fuhrmann Géza

Salgótarján: Szabó (1), Szarvas (1), Klagyvik (1), Tresó (1), Lilinger (1), Horváth L. (1), Katona, Salgó, Ullmann, Horváth S. Edző: Riclerné Jedlicska Judit

Fuhrmann Géza: – Az első mérkőzésen az első félidőben, mint mindig, szoktuk a nagy teret, a pályát. Sok volt az eladott labda lassúak voltunk és nem passzoltunk. A lepattanókat az ellenfél szerezte meg. A második félidőben már kicsit nyugodtabban játszottunk és ez az eredményen is meglátszott. A második mérkőzésen egy kezdő ellenfél ellen sok ziccert dobtunk, jó hatékonysággal. Javulnunk kell – többek közt-a bedobás gyorsaságában, az egy-egy elleni játékban és a passzolás pontosságában. Köszönjük a szülők szurkolását!               Hajrá MEAFC!