Labdarúgó szakosztály

A szezon utolsó hazai futsal mérkőzése következik.

Hétfőn este a Csenger csapata látogat az UFO-ba.

Az előző fordulóban hatalmas csatában múltuk felől a sereghajtó Gyöngyös csapatát. A félidőben még 6:3-as hátrányban voltunk, de a csapat megrázta magát és 8:7 arányú győzelemmel sikerült elhoznunk mind a három pontot.

Nincs egyszerű dolgunk a téli szünet előtt. A pihenő előtt a tabella első két fokán helyet foglaló csapat lesz az ellenfelünk. Az utolsó mérkőzésen a jelenleg éllovas Tiszaföldvárhoz látogatunk. A következő fordulóban a második helyezett Csenger csapatát fogadjuk. A szezonban már idegenben találkoztunk velük, amikor is idegenben alul maradtunk. Nem túl fényes a mérlegünk a vendégeinkkel szemben, van miért visszavágnunk. Azt megígérhetjük, hogy győzelmi reményekkel fogunk pályára lépni.

A nézőtéri hangulatért az Unicorn Cheerleaders csapata lesz a felelős.

Várunk minden érdeklődőt, a belépés DÍJTALAN! Hajrá MEAFC!