Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U14

Az U14/B csapatunk legyőzte a Debrecent

A fiú regionális kosárlabda bajnokság alsóházának 4. fordulójában a MEAFC U14/B csapata a debreceni fiatalokat fogadta. A találkozó hazai sikerrel ért véget.

MEAFC U14/B – CÍVIS KK Debrecen 62-55 (12-19, 18-8, 15-9, 17-19)

Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

MEAFC U14/B: Rákosi (11), Szilva (9), Jarasovits (8/3), Mikó (2), Szalóki (2). Cserék: Molnár (10), Szabó (8), Joó (8), Király (4), Molnár. Edző: Varga Dénes.

CÍVIS KK Debrecen: Kormos (14/3), Kovács (12), Benke (9/3), Nagy-Angi (6), Molnár (2). Cserék: Homovics (10), Pogácsás (1), Sarecz (1), Sira, Szabó, Szarka, Tóth. Edző: Gyalog Balázs.

Varga Dénes: – Sok volt a hiányzó, így kissé tartalékosan tudtunk csak kiállni ebben a fordulóban. Álmosan kezdtük a találkozót, így hét pontos hátrányba kerültünk a negyed végére. A második játékrészben lefaragtuk a különbséget, és a félidőre átvettük a vezetést (30-27). A mérkőzés hátralévő részében uraltuk a játékot, és végül hét pontos győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak a Debrecen elleni győzelemhez!