Röplabda szakosztály,  Röplabda U13

Második helyen zártuk a középszakaszt!

U13-as II.osztályú MEAFC-Felsőzsolca csapatunk vasárnap hazai környezetben lépett pályára. Bártfai Krisztián együttese a MEAFC-Bársonyt és az Eszterházy SC-t verte meg míg a Szolnoktól nagy csatában kapott ki.

Vezetőedzőnk értékelése a mérkőzések után:

MEAFC-Felsőzsolca – MEAFC-Bársony 2:1

,, Szép kiegyensúlyozott játékot láthattunk a srácoktól. Volt, hogy elengedtük 1-2 ponttal a Bársony csapatát, de határozott játékkal fordítottunk. Szép volt fiúk! Gratulálok a Meafc-Bársony csapatának is.”

Szolnok SPC – MEAFC-Felsőzsolca 2:1

,, Nehézkesen kezdődött az első szett, de egy cserét beiktatva életre kelt a csapat. A harmadik szettben már megmutogattuk magunkat. Ügyesek voltak a srácok! Gratulálok a Szolnoki SPC csapatának is!”

MEAFC-Felsőzsolca – Eszterházy SC U13 3:0

,, Mivel az Eger csapata hiányosan jelent meg, így egyértelművé vált a győzelem, de azért egy nagyon jó kis becsületjátékot játszott a két csapat! Külön gratulálok az Eger srácainak a kitartásukhoz!”

MEAFC-Felsőzsolca: Bíró Bence, Drucskó Bálint, Buzsik Balázs László, Veres Boldizsár, Szalánczi Vencel, Tomolya Bence, Dubabér Ákos Máté, Kállai Tamás, Soltész Benedek, Illés Dominik

Így csapatunk a másodosztály kelet ,B’ csoportjának középszakaszát a második helyen zárta.