Röplabda szakosztály,  Röplabda U13

Az utolsó tornán is beleadtak mindent!

Június 13-án Budapesten zárta a szezont a fiú U13 II.osztályban szereplő MEAFC-Hernádnémeti. Leskó Zoltán és Poroszkai Szilvia együttese egy győzelmet és egy vereséget könyvelhetett el arra a napra. Így az idei szezont a 12.helyen zárta.

Vezetőedzőnk értékelése a mérkőzések után:

MEAFC-Bársony – MEAFC-Hernádnémeti 0:3

,, A szezonban többször játszottunk testvércsapatunkkal egymés ellen. Az első szett is a szokásos kiélezett csatát hozta, a végéjáték most nekünk jött ki jobban. Ennek a szettnek a megnyerésével sikerült plussz motivációt szerezni ezzel a mérkőzést is sikerült megnyernünk.”

MEAFC-Hernádnémeti – TFSE Biatorbágy 1:2

,, A nap harmadik meccse hozta a legnagyobb próbatételt. Az első szettben jól játszottunk de sajnos már mutatkoztak a fáradtság jelei a fiúkon. Sok jó labdamenetet sikerült játszanunk, amiből sokat nekünk sikerült megnyernünk. De a szett végén az ellenfélnek volt hidegebb a feje. A második sorunk hozta a szettet nagy küzdelemben és sokszor jó játékkal. A harmadik szettben elfáradtunk, nem tudtuk felvenni a ritmust, így elvesztettük a nszettet és a mérkőzést is. A nappal összeségéban nagyon elégedettek voltunk, sokat tanultunk a mérkőzésekből és jó szájízzel tértünk haza Budapestről.”

MEAFC-Hernádnémeti: Lakatos Milán, Cseh Gábor Kálmán, Balázs Viktor László, Bodó Aurél, Bai Zétény, Szemán Áron, Csóka Sándor, Faragó Bence, Tóth Bence Máté, Balfalszky Botond

Gratulálunk csapatunknak az idei szerepléshez.