Röplabda szakosztály,  Röplabda U13

Negyedik helyen végeztek a bajnokságban!

Szombaton Kazincbarcikán szerepelt a fiú II. osztály Országos Döntőjén a MEAFC-Felsőzsolca csapata. Bártfai Krisztián együttese az utolsó pillanatig harcolt az éremért, de végül a negyedik helyen végeztek.

Vezetőedzőnk értékelése a mérkőzések után:

Elődöntő:

Fino Kaposvár ’A’ – MEAFC-Felsőzsolca 3:0

,, A nagyrészt első szezonos csapattal kicsit dekoncentráltan kezdtük a mérkőzést, ami hátrány volt az izgulás mellett. Amit tudtak beleadtak a srácok, de ennyire volt elég. Köszönjük a játékot a Fino Kaposvár „A” csapatának.”

Bronzmérkőzés

VRCK – MEAFC-Felsőzsolca 3:1

,, Az első meccs után mindenki összekapta magát fejben, testben, lélekben. Ezzel meg is tudtuk lepni a VRCK csapatát, mivel másfél hónapja találkoztunk és nem erre számítottak. Nagyon szoros két szettet tudott hozni az első sorom, de a harmadik szettben nem nekünk pattant a pont. Mindezek mellett szép szezont zártunk a srácokkal, nagyon szépen fejlődtek. Köszönöm a fiúk munkáját, kitartását és külön köszönöm a szülők egész éves támogatását, ez is kellett az országos 4. hely eléréséhez! Szép volt srácok! Külön szeretnék gratulálni a VRCK csapatának is az egész éves teljesítményükhöz!”

MEAFC-Felsőzsolca: Jánosi Zalán, Kripkó Milán, Nyírcsák Péter, Szalánczi Zalán, Könyves Ádel, Poczok Ádám, Soltész Benedek, Németh Kristóf Márk, Uram Nándor, Járvás Tamás

Ezúton is gratulálunk az elért eredményhez!