Röplabda szakosztály,  Röplabda U13

Pozitív élményekkel zárták az idei szezont!

A fiú U13 II.osztályban szereplő MEAFC-Bársony június 13-án Budapesten zárta le a 2025/2026-os szezont. Olexa Mariann csapata az első mérkőzésen még kikapott a MEAFC-Hernádnémetitől, de a nap utolsó mérkőzésén nyert a MAFC-NLG ellene. Így az idei szezont a 13.helyen zárták.

Vezetőedzőnk értékelése a mérkőzések után:

MEAC-Bársony – MEAFC-Hernádnémeti 0:3

,, Szezonban többször játszottunk testvércsapatunk MEAFC -Hernádnémeti ellen. A mai mérkőzés jól indult jól játszottak a fiúk az első szett elején majd sajnos elkezdtünk hibázni és ez a mérkőzés elvesztésébe is került! Gratulálok a MEAFC -Hernádnémeti csapatának.”

MAFC-NLG – MEAFC-Bársony 1:2

,, Utolsó mérkőzését a MAFC csapata ellen sikerült megnyernünk és pozitívan élménnyel befejezni a versenyszezont.”

MEAFC-Bársony: Géczi Örs, Galovics Gergő, Szabados Nándor, Sági Richárd Andor, Géczi Gellért, Dósa Róbert, Onofer Márk, Molnár Máté Bence

Gratulálunk az egész csapatnak az idei szezonhoz!