Labdarúgó szakosztály

Futsal csapatunk a harmadik mérkőzésén fölényes győzelmet aratott

U18-as futsal csapatunk harmadik szezonbeli mérkőzésén győzelmet aratott, így már kilenc ponttal áll a tabellán. Fiataljaink a Kőbánya Se ellen léptek pályára szombat délelőtt. Már az első percekben gólokkal sikerült ellépnünk, ami a félidőre 14-1-es előnyre duzzadt. A második félidőben tovább folytatódott a gólgyártás így 35-1-es végeredménnyel zárult a mérkőzés. Összességében elmondhatjuk, hogy minden mezőnyjátékosunk betalált és az 5 a 4 elleni játékkal eltöltött időszakot is sikeresen zártuk. Legeredményesebb játékosunknak Erős Tibor 11 találattal bizonyult. Így három mérkőzés után három győzelmet tudhatunk magunk mögött az u18-as első osztályú futsal bajnokságban.

Kőbányáért SE – MEAFC 1-35 (1-14)

MEAFC: Kupai, Agárdy, Erős, Bartók, Budai – Kocsis, Szűcs, Sipos, Jeddi

Gól: Erős 11, Budai 7, Agárdy 6, Sipos 4, Bartók 3, Szűcs 2, Jeddi 2

Cservenyák Ádám edző értékelése a mérkőzésről: Kókán egy nappal hamarabb járt a mikulás és rendesen megtöltötte a cipőket… A mai mérkőzésnek az eredmény végett semmi sportértéke nem volt azon kívül, hogy mindkét csapat sportszerűen futsalozott. További Sok Sikert a hazaiaknak!