U12 Szürke Farkasok: A játékosok akaratával nem volt gond.

MEAFC Szürke Farkasok – Egri Kék Oroszlánok 36-51 (5-9, 9+3-8+3, 12-15, 7-16)

MEAFC: Váradi (11), Komár (5), Simon (5), Szilva (5), Juhász (3), Tisza (3), Heinrich (2), Bálint (1), Farkas (1), Paluska, Szojka, Vég-Gabaj. Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

Eger. Papp (13), Vágner (13), Faragó (8), Ficsor (8), Pirk (6), Domoszlai (2), Karcz-Lukács (1), Kiss, Molnár, Sass, Szarka, Szemes. Edző: Veres Dávid.

Tiszaújvárosi Phoenix KK – MEAFC Szürke Farkasok 50-46 (11-2, 12+4-16+6, 10-15, 13-7)

Tiszaújváros: Oláh (15), Tarjányi (14), Szonda (7), Farkas K. (6), Illés (4), Farkas B. (2), Hártó (2), Gulyás, Sikorszki, Suba, Vermes. Edző: Fejes Anita.

MEAFC: Váradi (13), Tisza (10), Bálint (7), Simon (5), Szilva (5), Paluska (4), Juhász (1), Szojka (1), Farkas, Heinrich, Komár, Vég-Gabaj. Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen, az Eger ellen a negyedik negyedben kerültünk nagyobb hátrányba, ez vezetett a tizenöt pontos vereséghez. Kevésszer támadtunk és pontatlanul dobtunk. Huszonöt büntetőből, csak nyolcat tudtunk értékesíteni. A harminchat dobott pont kevés egy mérkőzésen. Sokszor nem tudtuk a labdát birtokba venni, játékunk nem volt elég agresszív. Nagyon sok labdát eladtunk a védekezésben is hiányosságok mutatkoztak. A második mérkőzésen a Tiszaújváros ellen az első negyedben nagy hátrányban kerültünk, amit sikerült ledolgozni. A végjátékban a sorozatos rossz döntsek vezettek a négy pontos vereséghez. Megfelelő mennyiségben támadtunk, de nagyon rossz százalékban dobtunk. Sok labdát eladtunk, és még mindig több a támadó lepattanó, mint a védő. Sajnálatos, hogy az utolsó két mérkőzésünket elvesztettük az idényben. A játékosok akaratával nem volt gond. Gratulálok az egész éves teljesítményhez! Köszönjük a szülőknek a statisztikát!