Röplabda szakosztály,  Röplabda U19

Két vereség a hazai helyosztón

A mögöttünk hagyott hétvégén U19-es csapatunk hazai környezetben fogadta a VRC Kazincbarcika és a DEAC csapatait a helyosztó szakasz 1. fordulójában.

Mindkét mérkőzést jól kezdte csapatunk, hiszen az első szetteket megnyerte. A DEAC elleni mérkőzésen 31:29-es maratoni játékban szerezte meg a szett győzelmet.

Sajnos mind a két mérkőzésen az első szett győzelem után csapatunk játéka szét esett. Sem a nyitásfogadás sem a feladás és támadások sem sikerültek. Így mindkét mérkőzést 3:1 arányban veszítettük el.

Bacsó István értékelés a torna után: ,, A mai mérkőzések elején mind két csapat ellen kitűnően kezdtünk. Sajnos a folytatásban lankadt a figyelem s a koncentráció. Dolgozunk tovább, hogy a további fordulókban ne csak 1 szett erejéig legyünk versenyképesek.”

Csapatunk legközelebb Március 24-én Debrecenben lép pályára.

MEAFC U19 : Molnár Mózes, Boronkay Dániel, Budai Martin, Ducsai Martin, Komáromi Kristóf, Jerszi Richárd, Bányai Márk, Papp Dominik,  Király Olivér, Paranai Ádám, Batizovszki Tamás, Sztupjár Kristóf, Valuch Raul

Edző: Bacsó István