Gyermek Kupa, Alapszakasz 5. forduló

MEAFC Szürke Farkasok – MVSI Vadmacskák 70-65 (9-11, 16+2-16+5, 19-15, 24-18)

MEAFC: Horváth (27), Lengyel (17), Csíky (5), Dócs (5), Kiss (5), Sulkoszki (5), Magyar (3), Váradi (2), Schmiedecke (1), Gyarmati, Tóth. Edző: Cserhalmi Ede.

Miskolc: Poczkodi (27), Bába (19), Horváth (5), Kollár (4), Tóth M. (3), Tóth P. (3), Orbán (2), Szalay (2), Ang Xue, Kisari, Majár, Mihalik. Edző: Stefánné Hegedűs Zsuzsa, Petre Márton.

DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros – MEAFC Szürke Farkasok 83-51 (15-7, 22+5-15+5, 17-7, 24-17)

Tiszaújváros: Albert (34), Szemán (24), Dienes (9), Kovács (4), Gondos (3), Répási (3), Bartha (2), Gémes (2), Nagy (1), Porkoláb (1), Molnár, Pap. Edző: Benőcs Tibor.

MEAFC: Horváth (16), Kiss (12), Csíky (6), Lengyel (5), Schmiedecke (3), Dócs (2), Magyar (2), Tóth (2), Váradi (2), Sulkovszki (1), Gyarmati. Edző: Cserhalmi Ede.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen a harmadik negyedet sikerült megnyerni, ezzel tudtunk 5 pontos győzelmet aratni. Az egész csapat nagyon küzdött, 11 játékosból 9-en szerzetek pontot. Mind támadásban, mind védekezésben sokszor tudatosan játszottunk, kirajzolódni látszik, hogy egyre többször kosárlabdázunk fejben is. A második mérkőzésen rögtön az első negyedben hátrányba kerültünk, az ellenfélből 2 játékost nem tudtunk hatékonyan védeni, bár mindent megpróbáltunk. 11 játékosból 10-en szereztek pontot. Sajnos ezen a mérkőzésen sok büntetőt kihagytunk, nagy különbségű vereséget szenvedtünk. Sajnos még sokszor előfordul lépéshiba és eladott labda. Az akarattal nem volt gond!