Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U20

Szőke Gabi extrája és a jó csapatmunka, remek mérkőzést adott!

Szép helytállás a listavezető otthonában!

Ford Ivanics-Budafok U20 – MEAFC-Miskolc U20  82-74 (23-13, 25-16, 16-19, 18-26)

Ford Ivanics U20: Tóth (20/3), Nagy  (20), Szántó (9), Balogh (12/6), Busai (11/3) Csere: Kiss (5), Meizl (5/3), Bodorkos, Dormán. Edző: Károly Máté, Varga Dániel

MEAFC-Miskolc U20: Pap (10/3), Asszú (13), Kisfalusi (5/3), Szőke Gá. (33/12), Szőke Ge. (5) Csere: Ragályi (5), Poczkodi (3/3), Bajzát, Kálmán. Edző: Tóth Gábor

Az eddigi veretlen listavezető otthonába látogattunk, ahol lelkes -helyenként szép támadásokkal – játékunkkal alaposan megnehezítettük a hazaiak dolgát. Szőke Gábor vezérletével még a negyedik negyedben is nyíltá tudtuk tenni a mérkőzést.

Tóth Gábor vezetőedző: Ismét egy remek mérkőzést játszottunk, sikerült az ellenfél dolgát megnehezíteni, hiszen még a negyedik negyedben is a kezdő játékosainak kellett pályán lenniük, hogy bebiztosítsák a győzelmüket. Az ilyen mérkőzésekre lehet építkezni a jövőben. A vereség ellenére gratulálok a fiúknak!