Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U12

A Farkasok maradnak az eddigi csoportban

Gyermek Kupa, Alsóház – 3. forduló, 2. régió “C” csoport

DVTK-ÉLKSK Ózd – MEAFC Szürke Farkasok 54-53 (21-8, 9+3-10+9, 10-9, 11-17)

Ózd: Tóth L. (22), Bárdos (15), Oláh (6), Kubis (4), Ostoróczki D. (4), Tóth K. (2), Shulcz (1), Bíró, György, Németh, Ostoróczki M., Sike. Edző: Száva Csaba.

MEAFC: Lengyel (15), Oleár (12), Gyulai (11), Csiky (3), Horváth (3), Váradi (3), Dallos (2), Magyar (2), Halász (1), Szűcs (1), Monostori, Nagy. Edző: Cserhalmi Ede.

MEAFC Szürke Farkasok – Mezőkövesdi Oroszlánkölykök 49-25 (8-6, 9+5-4+4, 13-4, 14-7)

MEAFC: Oleár (11), Csíky (9), Lengyel (9), Horváth (6), Magyar (5), Dallos (2), Szűcs (2), Gyulai (1), Halász (1), Monostori (1), Nagy (1), Váradi (1). Edző: Cserhalmi Ede.

Mezőkövesd: Varga (10), Lukács Zs. (6), Murányi (4), Csattos (2), Lukács V. (1), Oláh (1), Pál (1), Kerékgyártó, Kis, Nemcsik, Sebők, Tóth. Edző: Klepej Roland.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen részese voltunk a MEAFC fekete hétvégéjének, rengeteg hibával játszottunk, amely képzetlenségből fakadt. A védekezésünk még mindig nagyon gyenge, a lepattanó labdák megszerzésében még sok hiányosság van. Nagy hátrányba kerültünk, melyet a fél idei büntetőkkel (12/9) egyenlítettünk ki. A 37. percben megfordítottuk a mérkőzést, de apróbb hibák miatt 1 pontos vereséget szenvedtünk. A játékosok jól küzdöttek, de ennyi hibával nehéz mérkőzést nyerni. A második mérkőzésen minden negyedben nyerni tudtunk a gyors támadások vezettek a 24 pontos győzelemhez. Gratulálok a csapatnak, maradtunk a csoportban.